Electrolux EW7W368SI sügavusega 54 cm invertermootoriga integreeritav kuivatiga pesumasin 8/4 kg, 1600 p/m, auruf-n

Tootekood: 251411
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 24,09 €
Hind:
719,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8/4 kg, energiaklass E, invertermootor, 0-1600 p/min, reguleeritav tsentrifuug, viitstart, trumli tasakaalukontroll, lapselukk, lisaloputus, 4 reguleeritavat jalga, üleujutuskaitse, auruprogrammid, automaatkuivatus, aegkuivatus, müratase 70 dB, k*l*s 81,9*59,6*54 cm, värv valge

Meie PerfectCare 700 integreeritud pesumasin-kuivati on mõeldud töötama vaikselt, sobituma sujuvalt köögi muude seadmetega ja pesema riideid ühe kuivast-kuivaks tsükliga. Selle DualCare süsteem tuvastab riiete tüübi ja kaalu ning kohandab saadud info põhjal temperatuuri ja tsükli pikkust, pakkudes iga kord parimat võimalikku hooldust.

Meie DualCare süsteem reguleerib riiete tüübi ja kaalu põhjal automaatselt tsükli pikkust. Tänu sellele hooldatakse teie riideid täpselt õigel temperatuuril ja sobivatel trumlipööretel. Pesu ja kuivatus üheainsa katkematu tsükliga. Nii püsivad riided kvaliteetsed ja heas vormis pikalt.

SteamCare-süsteem lõpetab iga pesutsükli auruga, mis vähendab kortsumist kolmandiku võrra. Sile tulemus ilma triikraua kuumuseta.

Teie igapäevased riided on SensiCare'iga kaitstud. Andurid kohandavad esimese minuti jooksul automaatselt tsükli seadeid vastavalt pesu kogusele, et vähendada aja-, energia- ja veekulu. See tähendab, et isegi kõige väiksemaid pesukoguseid ei pesta liiga laua – nii säilitavad teie riided pikemalt oma värske välimuse. Vähem kulumist – tagatud. 

Meie Non-Stop 60-minuti programmpeseb ja kuivatab väiksemad pesukogused vaid ühetunnise äärmiselt tõhusa ja kiire tsükliga. Nii saavad teie riided vaevata puhtaks just siis, kui te neid vajate.

Kondenseeriv kuivati: niiskus koguneb veepaaki, ei ole tarvis niisket õhku välja juhtida

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed, aurutus FreshScent-lõhnaga, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, masina puhastus, allergiavastane, spordirõivad, spordirõivad, teksa, 1 kg 1 h nonstopp

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 266 kWh/100 tsükli pesemisel ja kuivatamisel
Veekulu 60 l/ tsükkel pesemisel ja kuivatamisel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 70 dB
Kõrgus 81,9 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 54 cm
Värv valge
Kaal 72,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas