Electrolux EW7W4492E invertermootoriga pesumasin-kuivati 9/5 kg, 1400 p/min, auruf-n
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
639,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 63,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
Tsentrifuugi pöörded kuni 1400 p/min, LCD ekraan, viitstart, 9 (kuivatusel 5) kg pesu, energiaklass D, invertermootor, üleujutuskaitse, lapselukk, müratse 72 dB, k*l*s 84,7*59,7*57,6 cm, värv valge
Värskendage auruga ja kandke taas, säästes kuni 96% vett*.
DualCare®-iga pesemisel ja kuivatamisel on kokkutõmbumine välistatud, isegi villa puhul*
| Energiaklass | D |
| Pesuklass | A |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 265 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks |
| Veekulu | 64 l / pesemis- ja kuivatustsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1400 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 9 kg |
| Maksimaalne kuivatamise kogus | 5 kg |
| Viitstart | jah |
| Kuivatussüsteem | kondenseeriv |
| Displei | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,7 m |
| Müratase | 72 dB |
| Kõrgus | 84,7 cm |
| Laius | 59,7 cm |
| Sügavus | 57,6 cm |
| Värv | valge |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
