Electrolux EW7W5697QE invertermootoriga pesumasin-kuivati 9/5 kg, 1600 p/min, auruf-n, WiFi, UniversalDose
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
669,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 66,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
Tsentrifuugi pöörded kuni 1600 p/min, LCD ekraan, viitstart, 9 (kuivatusel 5) kg pesu, energiaklass D, invertermootor, üleujutuskaitse, UniversalDose, WiFi, 4 reguleeritavat jalga, lapselukk, müratase 76 dB, k*l*s 84,7*59,7*57,6 cm, värv valge
| WiFi | jah |
| Energiaklass | D |
| Kuivatusklass | A |
| Energiakulu | 265 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks |
| Veekulu | 62 l / pesemis- ja kuivatustsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1600 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 9 kg |
| Maksimaalne kuivatamise kogus | 5 kg |
| Viitstart | jah |
| Kuivatussüsteem | kondenseeriv |
| Displei | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,7 m |
| Müratase | 76 dB |
| Kõrgus | 84,7 cm |
| Laius | 59,7 cm |
| Sügavus | 57,6 cm |
| Värv | valge |
| Juhtme pikkus | 1,7 m |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
