Electrolux EW8TN3362 pealtlaetav pesumasin 6 kg, 1300 p/m, auruf-n
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
539,99 € ostuga tasuta kaasa kuni 53,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
Energiaklass A, tsentrifuugimisklass B, maksimaalne täitekogus 6 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1300 p/min, Aqua Control süsteem, elektrooniline juhtimine, suur LCD ekraan, auruprogramm, viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, müratase 79 dB, k*l*s 89*40*60 cm, värv valge
800-sarja pealtlaetav pesumasin UltraCare-süsteemiga aktiviseerib pesu- ja loputusaine enne pesuni jõudmist täielikult. Nii pestakse teie rõivad kiiresti ja põhjalikult, säilitades riiete kvaliteeti. Riideid pestakse õrnalt, nii tunduvad need peale pesu justkui uued.
SensiCare-süsteem kaalub iga pesukoguse ja kohandab pesutsükli automaatselt, et teie riideid pestaks täpselt sobiva aja kestel. Nii väldite liigset pesemist ja teie riided säilitavad välimuse ja struktuuri kauem.
Nautige energiasäästlikke pesutsükleid Eco TimeManageri-funktsiooniga. Säästke ressursse mugandades pesutsüklite pikkusi endale sobivaks, ilma kvaliteedile hinnaalandusi tegemata. Riideid pestakse hoolitsedes ent tõhusalt.
Trumliava jääb automaatselt programmi lõppedes õigesse asendisse.
Jalad: 2 reguleeritavat + 2 ratast
Lisaratas kergemaks liigutamiseks.
Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, aur, kašmiiri aurutus, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, beebipesu, kiirprogramm (14 min), spordirõivad, teksa, UltraWash, villased esemed
| Energiaklass | A |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 42 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 43 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1300 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 6 kg |
| Viitstart | jah |
| Displei | LCD ekraan |
| Toitejuhtme pikkus | 1,6 m |
| Müratase | 79 dB |
| Kõrgus | 89 cm |
| Laius | 40 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 58 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos
