251321.png Zoom

Electrolux EW9WN249W pesumasin-kuivati soojuspumbaga

Tootekood: 251321
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 90,02 €
Hind:
1049,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1400 p/min, soojuspumba tehnoloogia, auruprogrammid, automaat - ja aegkuivatus, LCD ekraan, viitstart, 9 (kuivatusel 6) kg pesu, energiaklass D, lapselukk, üleujutuskaitse, invertermootor, lisaloputus, ebemepuhastus,k*l*s 87*59,7*63,6 cm, värv valge.

PerfectCare 900 pesumasin-kuivati kohandab DelicateCare-süsteemi abil pesutsükli vastavalt rõivastele. Masinal on auruprogramm pesu värskenduseks.

Washer Dryer 900 võimaldab teil rahuliku südamega pesta ja kuivatada kõiki oma lemmikrõivaid, olgu need siis siidist või sulgedest. DelicateCare soojuspumbaga süsteem laseb valida madalaid temperatuure ja trumlipöördeid olenevalt riidematerjalist. Nii jäävad teie siidriided kuni 50% siledamad.

Meie DelicateCare -süsteem kohandab seadme temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada alati sobivaim hooldus. Riiete kvaliteet säilib.

Meie SteamCare programm hooldab riideid auruga, vähendades kortse ja seega ka triikimisvajadust. Nii säilitavad riided oma vormi ja tekstuuri pikemalt. Lisaks sellele kombineerib FreshScent süsteem auru ja õrna lõhna, et värskendada riideid ka ilma pesemiseta.

Meie SensiCare süsteem kaalub iga pesukogust ja kohandab automaatselt tsükli pikkust, nii et riideid pestakse täpselt sobiva ajaga. Nii väldite ülepesemist ja teie riided püsivad kauem värskeilmelised.

PerfectCare 900 kohandab temperatuuri ja trumlipöördeid vastavalt riietele. Sobiv kuivatus on saadaval kõigi pesuprogrammide jaoks alates sega-puuvillakiududest kuni sünteetiliste ja siidriieteni välja. 3 kg pesukoguse saate pestud ja kuivatatud vaid 3 tunniga.

PerfectCare900 HP tehnoloogiavõimaldab teil pesta ja kuivatada erinevast materjalist pesu tavalisest poole madalama temperatuuri juures. See tähendab riiete põhjalikku hooldust ilma liigset kuumust kasutamata. Saavutate suurepärased tulemused märksa väiksema energiatarbimisega.

Käsipesuprogramm,mis võimaldab käsipesu märgistusega esemeid pesta masinaga.

Programm spetsiaalselt siidile: õrnpesu ning säästliku tsentrifuugiga.

Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga.

Programmid: sünteetika, One GO 3h 3Kg, õrnad esemed, siid, villased esemed käsipesu, spordirõivad, aurutus FreshScent-lõhnaga, loputus, puuvillased esemed, Eco 40-60

Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 275 kWh/ 100 tsükli pesemisel ja kuivatamisel
Veekulu 50 l/tsükli pesemisel ja kuivatamisel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 6 kg
Viitstart jah
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 75 dB
Kõrgus 87 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 63,6 cm
Värv valge
Kaal 97,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas