Electrolux EWS6327DE kitsas 44,9 cm, invertermootoriga pesumasin 7 kg, 1200 p/min, auruf-n
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
429,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 42,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
Energiaklass A, kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 7 kg, tsentrifuug kuni 1200 p/min, LCD ekraan, invertermootor, viitstart, tasakaalukontroll, üleujutuskaitse, 4 reguleeritavat jalga, müratase 76 dB, k*l*s 84,3*59,5*44,9 (48,2) cm, värv valge
Pesuprogrammid: allergiavastane auruprogramm, beebipesu, puuvillased esemed, õrnad esemed, teksa, Eco 40-60, spordirõivad, kiirprogramm (14 min), loputus, siid, tsentrifuug / väljapumpamine, spordirõivad, sünteetika, villased esemed
| Energiaklass | A |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 45 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 45 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1200 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 7 kg |
| Pesuprogrammide arv | 14 |
| Viitstart | jah |
| Displei | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,4 m |
| Müratase | 76 dB |
| Kõrgus | 84,3 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 44,9 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 63,5 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
