Electrolux LIT30231C integreeritav doomino induktsioonplaat 30 cm

Tootekood: 257098
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 11,71 €
Hind:
229,90 €
Kogus: - +
   - või -   

2 induktsioonkeeduala, puutetundlikud nupud, taimer, lastelukk, kiirkuumutus, kerge installatsioon tänu kinnititele, mõõdud k*l*s: 4,8*29*52 cm, värv: must klaas

Induktsioontehnoloogia tähendab, et kuumus kandub kiiresti täpselt õigesse kohta, samas kui seda ümbritsev ala jääb jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see viivitamatult temperatuuri muutustele. Sile pind teeb puhastamise lihtsaks.

Meie puutetundlike juhtnuppude abil ei valmista pliidiplaadi temperatuuri seadistuste reguleerimine teile mingeid raskusi. Iga kuumutusala võimsuse kontrollimiseks on oma juhtnupp, seega on kuumuse seadistuse nägemine ja muutmine lihtne. Kuna tegemist on ühe sileda pinnaga, on ka puhastamine lihtne.

Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.

Reguleeritava taimeriga saate toiduvalmistamist lihtsasti jälgida. Taimerit saab seadistada kuni ühetunniseks perioodiks ning see annab teile märku, kui toit on valmis. Soovi korral saate ajamõõtmist kasutada ka siis, kui pliit parasjagu ei tööta.

Nupulukustuse funktsioon hoiab ära seadete kogemata muutmise, kui peaksite juhuslikult juhtpaneeli puudutama – eriti kasulik siis, kui majas on lapsi. Samuti võimaldab see mugavalt toiduvalmistamise ajal pliiti puhastada.

Funktsioonid: booster (võimendi), lapselukk, juhtimise lukustamine, minutilugeja, paus, heli väljalülitus, taimer, helisignaal, 3-astmeline jääksoojus

Esimine/tagumine tsoon: induktsioon, 1800/2500W/180mm

Pliidiplaadi tüüp: induktsioon
Kõrgus 4,8 cm
Laius 29 cm
Sügavus 52 cm
Värv must klaas
Kaal 5,43 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas