Electrolux LKK520032W gaasipliit 50 cm elektriahjuga 5 f-ni, 57 l
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
4 gaasipõletit, elektiahju maht 57 l, mehaaniline taimer, pöördõhk, grill, nõudesahtel, kaasas elektrijuhe pikkusega 1,5 m, k*l*s 85,5*50*60 cm, värv valge
- Vasak eesmine keeduala: kiirpõleti, 3000W/102mm
- Vasak tagumine keeduala: abipõleti, 1000W/55mm
- Parem eesmine keeduala: normaalpõleti, 2000W/71mm
- Parem tagumine keeduala: normaalpõleti, 2000W/71mm
Ahju programmeerimise funktsioonid: helisignaal, minutilugeja
Ahju funktsioonid: altkuumutus, grill, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk, Top + Fan (ECO)
| Pliidi mõõt | 50 x 60 cm |
| Keeduala - vasak esimene | gaasipõleti |
| Keeduala - vasak tagumine | gaasipõleti |
| Keeduala - parem esimene | gaasipõleti |
| Keeduala - parem tagumine | gaasipõleti |
| Ahju tüüp | elektriahi ventilaatoriga |
| Ahju energiaklass | A |
| Ahju energiakulu - tavaline | 0,84 kWh/tsükkel |
| Ahju energiakulu - ventilaatoriga | 0,75kWh/tsükkel |
| Küpsetusahju maht | 57 l |
| Programmide arv | 5 |
| Ahju funktsioonid |
altkuumutus, grill, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk, Top + Fan (ECO) |
| Toitejuhtme pikkus | 1,5 m |
| Kõrgus | 85,5 cm |
| Laius | 50 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 38 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
