Electrolux LKR 520066W klaaskeraamiline pliit 50 cm, 5 f-ni
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
369,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 36,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
4 keeduala, taimer, ahju maht 54 l, grilli funktsioon, 5 f-ni, tarvikusahtel, k*l*s 85*50*60 cm, värv valge.
- Vasak eesmine keeduala: Hilight, keraamiline, 1800W/180mm
- Vasak tagumine keeduala: Hilight, keraamiline, 1200W/140mm
- Parem eesmine keeduala: Hilight, keraamiline, 1200W/140mm
- Parem tagumine keeduala: Hilight, keraamiline, 1800W/180mm
Ahju programmeerimise funktsioonid: helisignaal, minutilugeja
Ahju funktsioonid: altkuumutus, grill, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk, Top + Fan (ECO)
| Pliidi mõõt | 50 x 60 cm |
| Keeduala - vasak esimene | Hilight, läbimõõt 18 cm, võimsus 1800 W |
| Keeduala - vasak tagumine | Hilight, läbimõõt 14 cm, võimsus 1200 W |
| Keeduala - parem esimene | Hilight, läbimõõt 14 cm, võimsus 1200 W |
| Keeduala - parem tagumine | Hilight, läbimõõt 18 cm, võimsus 1800 W |
| Ahju tüüp | elektriahi ventilaatoriga |
| Ahju energiaklass | A |
| Ahju energiakulu - tavaline | 0,84 kWh/tsükkel |
| Ahju energiakulu - ventilaatoriga | 0,75kWh/tsükkel |
| Küpsetusahju maht | 57 l |
| Programmide arv | 5 |
| Ahju funktsioonid |
altkuumutus, grill, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk, Top + Fan (ECO) |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 50 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 42 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos
