Electrolux LKR 564277W klaaskeraamiline pliit 50 cm, 9 f-ni, auruf-n
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
429,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 42,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
4 kiirkeeduala,neist 2 laienevad, AirFry f-n, taimer, ahju maht 58 l, grilli funktsioon, katalüütiline puhastus, teleskoopsiinid, ventilaator, tarvikusahtel, auruf-n, k*l*s 85*50*60 cm, värv valge
SteamBake võimaldab teil oma kodus saavutada pagariäri stiilis tulemusi. Niiskus laseb taignal täielikult kerkida, luues rikkalike, läikivate koorikutega pehmeid sisusid.
- Vasak eesmine keeduala: kahe rõngaga keeduala, Hilight, 1700W(1700W/700W)/180mm/120mm
- Vasak tagumine keeduala: Hilight, 1200W/140mm
- Parem eesmine keeduala: Hilight, 1200W/140mm
- Parem tagumine keeduala: kahe rõngaga ovaalne keedutsoon, Hilight, 2000W(1100W/900W)/250x140mm/140mm
Ahju programmeerimise funktsioonid: helisignaal, kestvuse näit, minutilugeja, aja näit
Ahju funktsioonid: altkuumutus, pöördõhk, pöördõhk + ülalt- ja altkuumutus 100C, grill + ülaltkuumutus, grill + ülaltkuumutus + pöördõhk, ringküttekeha + pöördõhk, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk, Top + Fan (ECO)
| Aurufunktsioon | Jah |
| Pliidi mõõt | 50 x 60 cm |
| Keeduala - vasak esimene | Hilight, läbimõõt 12/18 cm, võimsus 700/1700 W |
| Keeduala - vasak tagumine | Hilight, läbimõõt 14 cm, võimsus 1200 W |
| Keeduala - parem esimene | Hilight, läbimõõt 14 cm, võimsus 1200 W |
| Keeduala - parem tagumine | Hilight, läbimõõt 14x25 cm, võimsus 2000W (1100W/900W) |
| Ahju tüüp | elektriahi ventilaatoriga |
| Ahju energiaklass | A |
| Ahju energiakulu - tavaline | 0,84 kWh/tsükkel |
| Ahju energiakulu - ventilaatoriga | 0,75kWh/tsükkel |
| Küpsetusahju maht | 58 l |
| Programmide arv | 9 |
| Ahju funktsioonid |
altkuumutus, pöördõhk, pöördõhk + ülalt- ja altkuumutus 100C, grill + ülaltkuumutus, grill + ülaltkuumutus + pöördõhk, ringküttekeha + pöördõhk, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk, Top + Fan (ECO) |
| Teleskoopsiinid | jah |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 50 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 42 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
