Electrolux LMS4253TBW integreeritav mikrolaineahi 25 l, 900W, grill 1000W
Tootekood: 132160
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
329,90 €
Grilliga integreeritav mikrolaineahi, maht 25 l, mikrolainete võimsus 900 W, grilli võimsus 1000 W, puutetundlik juhtpaneel, kell, ukse avamise nupp, automaatne kaalu järgi sulatamine, lõpusignaal, kaalu järgi seadistatavad automaatsed küpsetusprogrammid, pöördaluse läbimõõt 31,5 cm, k*l*s 38,3*59,5*40 cm, värv valge
| Grilli võimsus | 1000 W |
| Mikrolaineahju maht | 25 l |
| Mikrolainete võimsus | 900 W |
| Kõrgus | 38,8 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 39,4 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 15,3 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
