Electrolux LMS4253TBX integreeritav mikrolaineahi 25 l, 900W, grill 1000W, must/roostevaba teras
Tootekood: 132161
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
329,90 €
Grilliga integreeritav mikrolaineahi, maht 25 l, mikrolainete võimsus 900 W, grilli võimsus 1000 W, puutetundlik juhtpaneel, kell, ukse avamise nupp, automaatne kaalu järgi sulatamine, lõpusignaal, kaalu järgi seadistatavad automaatsed küpsetusprogrammid, pöördaluse läbimõõt 31,5 cm, k*l*s 38,3*59,5*40 cm, värv must/roostevaba teras
| Grilli võimsus | 1000 W |
| Mikrolaineahju maht | 25 l |
| Mikrolainete võimsus | 900 W |
| Kõrgus | 38,8 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 39,4 cm |
| Värv | must, roostevaba teras |
| Kaal | 15,3 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
