Electrolux LNS5LD14S integreeritav kombikülmik 144,1 cm, 35 dB, siinidega uksekinnitus
Tootekood: 130204
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
499,90 €
Energiaklass E, jahekambri maht 160 l, sügavkülma maht 57 l, müratase 35 dB, LED sisevalgustus, 3 klaasriiulit, 2 juurviljasahtlit, 2 sügavkülmiku sahtlit, kiirkülmutus ja - jahutus, siinidega kinnitus, visuaalne ja heliline temperatuuri alarm, k*l*s 144,1*54*54,9 cm
| Energiaklass | D |
| Energiakulu | 162 kWh/aastas |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | manuaalne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 217 l |
| Jahekambri maht | 160 l |
| Sügavkülmkambri maht | 57 l |
| Toitejuhtme pikkus | 2,4 m |
| Müratase | 35 dB |
| Kõrgus | 144,1 cm |
| Laius | 54 cm |
| Sügavus | 54,9 cm |
| Kaal | 46,32 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
