Electrolux LRC8ME39B jahekülmik 186 cm, tume roostevaba teras, 40 dB
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
659,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 65,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
Üldmaht 390 l, energiaklass E, väline elektrooniline juhtpaneel, kiirjahutus, vahetatav uksepoolsus, automaatsulatus, 3 täislaiuses riiulit, 6 ukseriiulit ja 1 täislaiuses sahtel, LED valgustus, müratase 40 dB, k*l*s 186*59,5*65 cm, värv tume roostevaba teras.
Cooling 360° funktsioon tagab ühtlase temperatuuri igal riiuli.
CustomFlex-iga võimalik kohandada ukse siseküljes olevaid mobiilseid riiuleid vastavalt enda soovidele.
Extra Chill sahtel on mõeldud lahtilõigatud toiduainete kvaliteedi hoidmisele.
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 121 kWh/aastas |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 390 l |
| Jahekambri maht | 390 l |
| Müratase | 40 dB |
| Kõrgus | 186 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 65 cm |
| Värv | must/roostevaba teras |
| Kaal | 62 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
