Hansa WHS7120D2BSS invertermootoriga kitsas 44 cm, pesumasin 7 kg, 1200 p/m, auruf-n, hõbedane
Tootekood: 281112
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
299,90 €
Pesumasina mahutavus kuni 7 kg, energiaklass A, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/min, digitaalne näidik, invertermootor, aurufunktsioon, viitstart, lapselukk, 12 programmi, müratase 76 dB, k*l*s 85*59,5*44 cm, värv hõbedane
| Energiaklass | A |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 40 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 37 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1200 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 7 kg |
| Pesuprogrammide arv | 12 |
| Pesutemperatuurid °C | reguleeritavad |
| Viitstart | jah |
| Displei | digitaalne näidik |
| Müratase | 76 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 60 cm |
| Sügavus | 44 cm |
| Värv | hõbedane |
| Kaal | 53 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
