Hisense 43A6Q 4K UHD teler
Tootekood: 1456699
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
273,90 €
249,90 €
43 " | LED | Flat | 16:9 | Brightness 300 cd/m² | Contrast 5000:1 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 43 " |
| Ekraani tüüp | UHD 4K |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV | jah |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Kaadrisagedus | 60 Hz |
| Heli | 14 W |
| HDMI - sisend | 3 |
| USB | 2 |
| Teleri energiaklass | E |
| Energiakulu | 73 kWh |
| Bluetooth | Yes |
| Kaal | 6.9 kg |
