Hisense 58A6Q 4K UHD teler
Tootekood: 1456683
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
396,90 €
348,90 €
58 " | LED | Flat | 16:9 | Contrast 3800:1 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 58 " |
| Ekraani tüüp | UHD 4K |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV | jah |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Kaadrisagedus | 60 Hz |
| Heli | 10 W |
| HDMI - sisend | 3 |
| Teleri energiaklass | E |
| Energiakulu | 110 kWh |
| Bluetooth | Yes |
| Kaal | 11.9 kg |
