Hisense 75E7Q 4K UHD teler
Tootekood: 1456708
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
675,90 €
75 " | QLED | Flat | 16:9 | Brightness 385 cd/m² | Contrast 1200:1 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 75 " |
| Ekraani tüüp | UHD 4K |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV | jah |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Kaadrisagedus | 60 Hz |
| Heli | 30 W |
| WiFi | Yes, 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| HDMI - sisend | 3 |
| USB | 2 |
| Teleri energiaklass | E |
| Energiakulu | 160 kWh |
| Bluetooth | Yes |
| Kaal | 23.1 kg |
