161128.jpg Zoom

Hoover HW 28AMBS/1-S invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1200 p/m, auruf-n, WiFi, sügavusega 54 cm

Tootekood: 161128
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 13,72 €
Hind:
339,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1200 p/min, reguleeritav tsentrifuug, WiFi, aurufunktsioon, lastelukk, invertermootor, viitstart, 16 programmi, millest 9 kiirprogrammi kestvusega kuni 1 h, müratase 74 dB, k*l*s 85*60*54 cm, värv valge

Uue põlvkonna Eco-Power Inverter Motor on kõige võimsam ja vastupidavam turul saadaolev rihmatehnoloogia. Harjadeta mootor (ilma harjadeta) on 4 korda vastupidavam: vähendades vibratsiooni ja hõõrdumist, pikeneb pesumasina kasutusiga, tagades maksimaalse vaikuse ja suurepärased tulemused kauem. Lisaks kohandab see pesutoimingut lisatud pesukogusele, kinnitades parimaid tulemusi ja 60% suuremat tõhusust.

Auto Care Program. H-WASH 500-l on täiustatud algoritm, mis arvutab ja konfigureerib automaatselt kõige sobivama programmi, kohandades pesuainet, vett ja tsükli kestust olenevalt pesukogusest ja kangast, tagades maksimaalse efektiivsuse ja vältides raiskamist.

Power Care System. Tehnoloogia, mis loob täiusliku segu veest ja pesuainest ning piritsib selle otse trumlisse, et see tungiks läbi kiudude, tagades 20% suurema pesutoime.

Skannige sildid ja looge virtuaalne kapp. Unustage oma riiete pesemishoolduse sildid! Eksklusiivne funktsioon Scan to Care, mis on saadaval rakenduses hOn, võimaldab teil luua oma virtuaalse garderoobi. Tehke lihtsalt oma rõivast foto ning rakendus kogub ja salvestab kõik pesujuhised, soovitades nende eest hoolitsemiseks parimat programmi.

60° pesutsükkel sügavpuhastuseks. Teie Hooveri pesumasina desinfitseerimisprogramm on spetsiaalne desinfitseeriv pesutsükkel, mis hoiab konstantset temperatuuri 60ºC rohkem kui 20 minutit, võimaldades igat tüüpi rõivaste ja kangaste sügavpuhastamist.

Loodud teie kõige õrnemate rõivaste hooldamiseks. H-WASH 500 on ainus pesumasin, mis pakub täielikku 9 pesutsüklit, mis tagavad teie lemmikrõivaste maksimaalse hoolduse, säilitades riided kauem.

Nuti rakendus. Parandage oma pesemiskogemust uue hOn rakenduse kaudu, mis võimaldab teil pääseda juurde eksklusiivsele lisasisu maailmale:

kontrollige oma pesumasina olekut eemalt ja saate tsükli lõpust teatise, et te ei unustaks kunagi oma pesu;

saate juurdepääsu rohkem kui 40 lisatsüklile, et hoolitseda oma konkreetsete rõivaste ja kangaste eest;

nautige plaanipäraseid hooldusvärskendusi, et hoida oma pesumasin ajakohasena;

saage sisestatud pesu põhjal soovitusi täiusliku pesuaine seadistuse kohta. Optimeerige pesutulemusi ja vältige raiskamist;

hankige pesutsüklite reaalajas tarbimisandmeid;

juurdepääs praktilisele nõuannetele, mis sisaldab rohkem kui 50 näpunäidet, kuidas oma riideid töödelda ja hoida need alati nagu uued.

 

 

 

 

 

 

 

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 47 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 44 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 16
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 74 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 54 cm
Värv valge
Kaal 63 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos