411159.webp Zoom

Hotpoint NLCD945BS A EU N pesumasin invertermootoriga 9 kg, 1400 p/m, auruf-n, Add Wash, must, sügavusega 60,5 cm

Tootekood: 411159
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,06 €
Hind: 419,90 €
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Maksimaalne täitekogus 9 kg, energiaklass B, tsentrifuugi kiirus 1400 p/min, displei, viitstart, 17 pesuprogrammi: kiirpesu, vill, õrnpesu, jne., ajanäit, viitstart, müratase 78 dB, invertermootor, k*l*s 85*59,5*60,5 cm, värv must. 

AKTIIVHOOLDUSE TEHNOLOOGIA
Aktiivhoolduse tehnoloogia on moodne pesusüsteem, mis eelsegab omavahel vee ja detergendi efektiivselt suure suutlikkusega puhastusvahuks, mis tungib paremini sügavale kangastesse juba ainult 20 °C temperatuuri juures koguni kõige jonnakamate plekkide, nagu veini-, kohvi-, õli- ja tomatikastme plekkide eemaldamiseks, jättes riided plekituks ja kahjustamata. *Tulemus saadud plekkide eemaldamise programmiga 20 °C juures (testitud puuvillasel kangal) ja aktiveeritud aktiivhoolduse funktsiooniga sõltumatu instituudi SSOG (Itaalia) poolt tehtud katsete käigus enam kui 100 tüüpi plekkidega.
 
PLEKKIDE EEMALDAMISE PROGRAMM
Säästa aega ja saavuta suurepärane pesutulemus meie plekkide eemaldamise programmiga, mis puhastab pesu ilma eeltöötlemise vajaduseta tavalistest igapäevastest plekkidest. *Tulemus saadud plekkide eemaldamise programmiga 40 °C juures (testitud puuvillasel kangal) sõltumatu instituudi SSOG (Itaalia) poolt tehtud katsete käigus enam kui 100 tüüpi plekkidega.
 
ENERGIAKLASS B
Energiaklass B kindlustab suurepärased pesutulemused koos suure energiasäästuga, vähendades mõju keskkonnale.
 
HÜGIEENILISUSE TAGAMINE AURUGA
Kaitse neid, kes on sulle kallid: auruga hügieenilisuse tagamise funktsioon eemaldab kuni 99,9% viirustest ja bakteritest*. Selle funktsiooni aktiveerimisel sisestatakse tsükli ajal auru otse trumlisse, et puhastada pesu hügieeniliselt kõigist viirustest ja bakteritest. *Sõltumatult testitud Interteki poolt näriliste 1. tüübi protoparvoviirusega (representatiivne viirus) ja bakterite osas Allergy UK poolt puuvillase 60 °C programmi ja aktiivse auruga hügieenilisuse tagamise funktsiooniga.
 
AURUVÄRSKENDUS
Auruvärskendus on mõeldud rõivaste värskenduseks ilma pesemata, säästes aega, vett ja energiat.
 
ALLERGIAVASTANE
Allergiavastane tsükkel sobib tundliku nahaga inimestele ja allergia käes kannatajaile: see on disainitud eemaldama olulisemaid allergeene, nagu õietolm, lestad ja kassi ja koera karvad kõrge temperatuuri ja lisaloputustega. Tsükkel on testitud ja sertifitseeritud Allergy UK poolt.
 
PEATA JA LISA
Tihti juhtub, et peale pesu alustamist avastate, et mõni riideese jäi masinasse panemate. Peata ja lisa funktsiooniga saate (seni kuni Peata ja lisa märgutuli põleb) lisada pesu ilma pesutulemust halvendamata.
 
INVERTERMOOTOR
Hotpointi selle pesumasina invertermootor on konstrueeritud tagama kauakestvat talitlust ja parandama pesu pesemisel saadavat tulemust.
 
WOOLMARK
Eriti õrn ja pehme hooldus villastele rõivastele, mis kasutab õrna trumli liikumist ja madalat tsentrifuugikiirust, et säilitada rõivaste pehmus. Tsükkel on heaks kiidetud Woolmark Company poolt.
 
KIIR / ÖKOPESU
Intuitiivne kiir / ökopesu* annab teile võimaluse valida vähema aja ja energiasäästu vahel ainult ühe nupulevajutusega. Üks vajutus tähendab vähem aega, kaks vajutust vähem energiat.- Kiirpesuga hoiate kuni 50%** pesuaega kokku, säilitades perfektse pesutulemuse. - Ökopesuga vähendate energiakulu kuni 20%**, aidates säästa keskkonda. * Mõnedel Natis Active Care mudelitel on ainult kiirpesu ** % sõltub pesukogusest ja valitud programmist
 
VIITKÄIVITUS
Viitkäivituse funktsioon võimaldab seadistada pesumasina tsükli käivituma sulle kõige mugavamal ajal säästmaks nii aega kui energiat.
 
1400 PÖÖRET MINUTIS
Uskumatult kiire. Selle masina maksimaalne tsentrifuugimiskiirus on 1400 pööret minutis.
Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass B
Kuivatusklass B
Energiakulu 57 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 50 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Pesuprogrammide arv 19
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 78 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 60,5 cm
Värv must
Kaal 75,3 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas