411154.webp Zoom

Indesit BWE 71295X WSV EE invertermootoriga pesumasin, 7 kg, 1200 p/m, auruf-n, sügavusega 59,5 cm

Tootekood: 411154
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,90 €
Hind:
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Maksimaalne täitekogus 7 kg, energiaklass B, tsentrifuugi kiirus 1200 p/min, invertermootor, displei, viitstart, 14 pesuprogrammi, ajanäit, reguleeritavad esimesed jalad, müratase 80 dB, k*l*s 84,5*59,5*57,5 cm, värv valge.

Invertermootor. Tänu täiustatud suutlikkusele tõstab invertermootor energia säästmiseks masina tõhusust.

Villasepesu (Woolmark). See Woolmark Apparel Care poolt heaks kiidetud tsükkel on töötatud välja tagama parimat hooldust teie villastele esemetele, hoides neid kaitstult, pehme ja mugavana.

Puuvillane 60 (Cotton 60) programm tagab suurepärase tulemuse puuvillaste esemete pesemisel 60 °C juures vaid 59 minutiga.

Sünteetika 40 (Synthetics 40) programm eemaldab efektiivselt plekid teie sünteetilistest materjalidest riietelt madalal temperatuuril (40 °C) vaid 59 minutiga.

Puuvillane 40 (Cotton 40) programm on töötatud spetsiaalselt välja tagamaks teie puuvillaste esemete erakorralist hooldust ja eemaldamaks samal ajal plekke 40 °C juures vaid 45 minutiga.
 
Spordijalatsid (Shoe Sport)  tsükkel on ideaalne lahendus spordijalatsitele, tagades neid kaitstes silmapaistva pesutulemuse.
 
Tekid (Duvets) programm on töötatud spetsiaalselt välja tekkide ja muude polsterdatud esemete efektiivselt pesemiseks. See kaitseb nende kangast ja säilitab sulgede ühtlase jaotumise.
 
Automaatpesu. See puhastab ilma detergente vajamata pesumasina ühe nupuvajutusega, et teil endal poleks vaja sellega vaeva näha, ja et masinat kaitsta.
 
Wool Care. Äärmiselt õrn toime villaste rõivaste pesemiseks, tagades täiusliku puhastuse, ilma et teie riided kaotaksid oma esialgset pehmust. Woolmark Company on selle tsükli heaks kiitnud villaste rõivaste jaoks sobivaks pesuks.
 
Push&Go koos Steam-iga. Peske ja pehmendage oma lemmikriideid, vähendades kortsude teket vaid 1 tunniga ning lühendage triikimisaega 30%*. *Tulemused, mis on saadud Push&Go ja aurutsükliga Push&Go võrdlemisel ilma auruta, kasutades professionaalset boileriga aurugeneraatorit triikrauda; keskmine triikimisaja kokkuhoid 100% puuvillase särgi, padjapüüri ja pikkade varrukatega särgi komplekti puhul. Testitud Innovhub-SSI poolt.
 
PODS® tsükkel. Unustage oletused pesuaine doseerimise või tsükli seadistamisega. Lihtsalt lisage oma PODS®kapsel, keerake nuppu ja 30°C tsükkel puhastab teie riided vaid 1 tunniga!
 
Kiirpesu. Need 2 Rapid tsüklit on loodud kergelt määrdunud kangaste kiireks pesemiseks võimalikult lühikese aja jooksul.
 
Cotton + Steam. Cotton Steam on puuvillaste rõivaste pesemiseks mõeldud tsükkel. Tsükli viimases etapis töödeldakse rõivaid auruga, mis lõdvestab kiude.
 
Särkide pesu + Steam. Spetsiaalne pesutsükkel erinevate kangaste ja värvidega särkide pesemiseks, et tagada neile parim võimalik hooldus. Tsükli viimases faasis töödeldakse rõivaid auruga, mis lõdvestab kiude.
 
Tõhus ressursikasutus (Water Balance Plus). See uuenduslik programm on töötatud välja dramaatilise vee-, energia- ja ajasäästu võimaldamiseks. Väikse pesukogusega võib see säästa kuni 70% vett ja 50% energiat 35% võrra kiirema tsükliga.
 
Viitkäivitus (Delay) võimaldab mugavalt plaanida pesutsükli hilisemal ajal või öösel töötama. Seadistage lihtsalt programm ja jätke kõik muu oma Indesiti masina hooleks.
 
 
 
Energiaklass B
Kuivatusklass B
Energiakulu 52 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 45 l/ tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Pesuprogrammide arv 14
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 77 dB
Kõrgus 84,5 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 57,5 cm
Värv valge
Kaal 65 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas