411155.webp Zoom

Indesit BWE 91496X WSV EE invertermootoriga pesumasin 9 kg, 1400 p/m, auruf-n, sügavusega 63 cm

Tootekood: 411155
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,31 €
Hind:
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Maksimaalne täitekogus 9 kg, energiaklass A, kuivatusklass B, tsentrifuugi kiirus 1400 p/min, viitstart, 14 programmi, lapselukk, müratase 78 dB, värv valge, k*l*s 85*59,5*63 cm

Invertermootor. Tänu täiustatud suutlikkusele ja erilisele kiuhooldusele tõstab invertermootor energia säästmiseks masina tõhusust.

Kiirpesu. Võimaldab pesta kasutades: 30 minutilisi tsükleid, tagades suurepärase pesutulemuse, lühema ajaga.

Puuvillane 40 (Cotton 40)See programm on töötatud spetsiaalselt välja tagamaks teie puuvillaste esemete erakorralist hooldust ja eemaldamaks samal ajal plekke 40 °C juures vaid 45 minutiga.

Tekkide programm. Spetsiaalne tekkide programm on mõeldud tekkide ja muude tepitud esemete pesemiseks, kaitstes teie kangast ja hoides sulgi ühtlaselt jaotatuna.

Tõhus ressursikasutus (Water Balance Plus). See uuenduslik programm on töötatud välja dramaatilise vee-, energia- ja ajasäästu võimaldamiseks. Väikse pesukogusega võib see säästa kuni 70% vett ja 50% energiat 35% võrra kiirema tsükliga.

Automaatpesu (Autoclean). See puhastab ilma detergente vajamata pesumasina ühe nupuvajutusega, et teil endal poleks vaja sellega vaeva näha, ja et masinat kaitsta.

Wool Care. Äärmiselt õrn toime villaste rõivaste pesemiseks, tagades täiusliku puhastuse, ilma et teie riided kaotaksid oma esialgset pehmust. Woolmark Company on selle tsükli heaks kiitnud villaste rõivaste jaoks sobivaks pesuks.

Push&Go koos Steam-iga. Peske ja pehmendage oma lemmikriideid, vähendades kortsude teket vaid 1 tunniga ning lühendage triikimisaega 30%*. *Tulemused, mis on saadud Push&Go ja aurutsükliga Push&Go võrdlemisel ilma auruta, kasutades professionaalset boileriga aurugeneraatorit triikrauda; keskmine triikimisaja kokkuhoid 100% puuvillase särgi, padjapüüri ja pikkade varrukatega särgi komplekti puhul. Testitud Innovhub-SSI poolt.

PODS® tsükkel. Unustage oletused pesuaine doseerimise või tsükli seadistamisega. Lihtsalt lisage oma PODS®kapsel, keerake nuppu ja 30°C tsükkel puhastab teie riided vaid 1 tunniga!

Cotton + Steam. Cotton Steam on puuvillaste rõivaste pesemiseks mõeldud tsükkel. Tsükli viimases etapis töödeldakse rõivaid auruga, mis lõdvestab kiude.

Särkide pesu + Steam. Spetsiaalne pesutsükkel erinevate kangaste ja värvidega särkide pesemiseks, et tagada neile parim võimalik hooldus. Tsükli viimases faasis töödeldakse rõivaid auruga, mis lõdvestab kiude.

 

 

 

Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 49 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 50 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Pesuprogrammide arv 14
Viitstart jah
Müratase 78 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 63 cm
Värv valge
Kaal 71 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas