Indesit IMA762MYTIMEEE kitsas 47,4 cm pesumasin 7 kg, 1200 p/m, auruf-n
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Maksimaalne täitekogus 7 kg, energiaklass D, kuivatusklass C, tsentrifuugi kiirus 1200 p/min, invertermootor, kiirprogrammid, auruf-n, LED displei, viitstart, 15 programmi, lapselukk, müratase 76 dB, k*l*s 84,7*60*47,4 cm, värv valge
Peske ja pehmendage oma lemmikriideid, vähendades kortsude teket vaid 1 tunniga ning lühendage triikimisaega 30%*. *Tulemused, mis on saadud Push&Go ja aurutsükliga Push&Go võrdlemisel ilma auruta, kasutades professionaalset boileriga aurugeneraatorit triikrauda; keskmine triikimisaja kokkuhoid 100% puuvillase särgi, padjapüüri ja pikkade varrukatega särgi komplekti puhul. Testitud Innovhub-SSI poolt.
Need 2 Rapid tsüklit on loodud kergelt määrdunud kangaste kiireks pesemiseks võimalikult lühikese aja jooksul.
Cotton Steam on puuvillaste rõivaste pesemiseks mõeldud tsükkel. Tsükli viimases etapis töödeldakse rõivaid auruga, mis lõdvestab kiude.
Tänu täiustatud suutlikkusele ja erilisele kiuhooldusele tõstab invertermootor energia säästmiseks masina tõhusust.
Water Balance Plus aitab säästa vett üldises pesutsüklis*. See kohandab kasutatava vee kogust vastavalt iga tsükli vajadusele, alates esimesest niisutamisest kuni viimase loputuseni. Tagades minimaalse vee kulutamise, aja ja energia ning aitab see säästa teie raha. *WaterBalancePlus aktiveeritakse Mix, 20° ja White tsüklitel
See programm võimaldab mugavalt plaanida pesutsükli hilisemal ajal või öösel töötama. Seadistage lihtsalt programm ja jätke kõik muu oma Indesiti masina hooleks.
| Energiaklass | A |
| Kuivatusklass | D |
| Energiakulu | 45 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 43 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1200 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 7 kg |
| Pesuprogrammide arv | 15 |
| Viitstart | jah |
| Müratase | 76 dB |
| Kõrgus | 84,7 cm |
| Laius | 60 cm |
| Sügavus | 47,4 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 50 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
