Indesit INKS1401S4E1 kombikülmik 202,5 cm, 36 dB, hõbedane
Tootekood: 410242
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
389,90 €
Energiaklass E, üldmaht 386 l, sellest sügavkülmiku osa 120 l, sügavkülmkambris 3 sahtlit, müratase 36 dB, mehaaniline juhtimine,külmutusvõimsus 5,5 kg/24h, k*l*s 202,5*59,5*67 cm, värv hõbedane
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 254 kWh/aastas |
| Sügavkülmal tärne | [*]*** |
| Külmutusvõimsus | 5,5 kg/24h |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | manuaalne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 386 l |
| Jahekambri maht | 266 l |
| Sügavkülmkambri maht | 120 l |
| Kõrgus | 202,5 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 67 cm |
| Värv | hõbedane |
| Kaal | 74 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
