LG F2DR509S1W kitsas 47,5 cm pesumasin-kuivati invertermootoriga 9/5 kg, 1200 p/m, auruf-n, Wifi
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/min, LED ekraan, viitstart, pesukogus 9 kg / kuivatamisel 5 kg, 13 programmi, veateate alarm, sisseehitatud Wi-Fi, lastelukk, aurufunktsioon, müratase 71 dB, k*l*s 85*60*47,5 cm, värv valge.
Inverter Direct Drive™ ilma rihma ja rihmarattata mootor – vähem müra, vastupidavam ja energiat säästev. Mootorile 10-aastane garantii.
| WiFi | jah |
| Energiaklass | E |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 44 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 48 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Pesu lisamise võimalus | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1200 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 9 kg |
| Pesuprogrammide arv | 13 |
| Viitstart | jah |
| Displei | jah |
| Müratase | 71 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 60 cm |
| Sügavus | 47,5 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 60 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
