MPM-400-FF-65/C No Frost kombikülmik 201 cm, 39 dB
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Energiaklass C, energiakulu 168 kWh/aastas, üldmaht 377 l, millest sügavkülmik 113 l, NoFrost – mõlemal kambril automaatsulatus, vahetatav uksepoolsus, LED valgustus, avatud ukse alarm, puhkuse ja ECO reziim, kiirkülmutus, metallist jahutussein, Fresh Converter, pudeliriiul, külmutusvõimsus 10 kg, 4 klaasriiulit, sügavkülmikus 3 sahtlit, müratase 39 dB, inverter kompressor, külmapidavus 13,5 h, k*l*s 201*59,5*67,8 cm, värv valge
Kiirkülmutus tagab värskete toiduainete kiire ja tervisliku külmutamise.
Pudeliriiul. See läbimõeldud pudeliriiul võimaldab teil mugavalt ja turvaliselt oma lemmikjooke hoiustada, säilitades külmkapis korra ja harmoonia. Elegantne puidu viimistlus toob külmkapi sisemusse soojust ja stiili, luues ideaalse segu funktsionaalsusest ja disainist.
Fresh Converteri muudetava temperatuuriga tsoon. MPM-400-FF-65/C külmikul on muudetava temperatuuriga tsoon, mis võimaldab teil jahutustingimusi vastavalt säilitatavale toidule reguleerida. Liha, kala ja piimatooted püsivad kauem värsked, samas kui puu- ja köögiviljad jäävad krõbedaks ja maitsvaks. See nutikas lahendus tagab teie igapäevaste ostude kvaliteedi.
Metallist jahutus. MPM-400-FF-65/C külmik on varustatud moodsa metalljahutussüsteemiga, mis tänu metallpaneelile jaotab külma õhku ühtlaselt kogu siseruumi. Tulemus? Püsiv temperatuur, värskemad tooted ja kiire jahutus iga kord, kui uks avatakse. Elegantne metalltagapaneel mitte ainult ei näe stiilne välja, vaid tagab ka ideaalsed säilitustingimused – iga päev.
Kolm töörežiimi. Külmkapil on kolm intelligentset töörežiimi, mis kohanduvad teie vajadustega. Puhkuserežiim on ideaalne lahendus pikemateks äraolekuteks – see säästab energiat, hoides sügavkülmiku valmis. ECO režiim minimeerib igapäevast energiatarbimist, kaitstes keskkonda. Ja superkülmutusrežiim külmutab kiiresti suured toidukogused, hoides neid kauem värskena. Kohandage oma külmkapp oma elustiiliga ja nautige mugavust iga päev!
| Energiaklass | C |
| Energiakulu | 168 kWh/aastas |
| NoFrost (Frost Free) | Jah |
| Sügavkülmal tärne | [*]*** |
| Külmapidavus | 13,5 h |
| Külmutusvõimsus | 10 kg/24h |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | sulatusvaba |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 377 l |
| Jahekambri maht | 264 l |
| Sügavkülmkambri maht | 113 l |
| Müratase | 39 dB |
| Kõrgus | 201 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 67,8 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 72 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas
