Philips EP2224/10 espressomasin

Tootekood: 165124
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 13,07 €
Hind:
324,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philipsi täisautomaatse espressomasinaga toimub aromaatsete kohvijookide nagu espresso ja tavalise musta kohvi valmistamine vaid ühe nupuvajutusega. Capuccino ja latte macchiato tarvis saate siidise hõrgu piimavahu kiire klassikalise piimavahustajaga.
Intuitiivne puuteekraan võimaldab soovitava kohvijoogi kiiresti valida. Värsketest ubadest valmistatud vastupandamatu maitse ja lõhnaga kohv on vaid ühe puudutuse kaugusel!
Täiuslik temperatuur, aroom ja kreem iga kohvijoogi jaoks.
Nutikas süsteem Aroma Extract pakub optimaalset tasakaalu kohvivalmistamise temperatuuri ja aroomi vahel, hoides veetemperatuuri vahemikus 90°-98°C ja reguleerides vee voolukiirust – nii valmib tõeliselt maitsev kohv.
My Coffee Choice menüü võimaldab teil reguleerida oma kohvijoogi kangust ja kogust. Lihtne valimine kolme erineva seadistuse vahel.
Vastupidav keraamiline kohviveski võimaldab 12-astmelist jahvatamise reguleerimist. Saate nautida nii peent kui ka jämedateralist jahvatust. Philipsi espressomasina kohviveski on valmistatud 100% puhtast keraamikast, mis on erakordselt tugev ja vastupidav, et saaksite nautida värsket aromaatset kohvi vähemalt 20 000 tassi jagu.

Lihtsasti puhastatavad masinpestavad osad. Kaheosalises piimasüsteemis ei ole voolikuid ega peidetud osi ning selle saab vähem kui 15 sekundiga kraanivee all puhtaks. Veel mugavam on pesta piimasüsteemi, tilgakogujat ja jahvatatud kohvi anumat nõudepesumasinas  see säästab aega ja tagab hügieenilise puhastuse. Kohvivalmistusliides on täisautomaatse kohvimasina süda ja seda tuleb regulaarselt puhastada. Eemaldatava kohvivalmistusliidese põhjalikuks puhastamiseks lihtsalt loputage seda kraanvee all.
Kuni 5000 tassi ilma katlakivi eemaldamiseta tänu AquaClean veefiltrile!
Vahetades filtrit kui masin seda nõuab, ei pea katlakivi eemaldama kuni 5000 kohvitassi täitumiseni ning saab muretult nautida puhta veega valmistatud kohvi.
Komplektis on kaasas:
mõõtelusikas, veekareduse mõõtmise riba, AquaClean filter, määrdetuub.

Veepaak 1,8 l, kohvioasalve maht 275 g, jäätmenõu maht 12 valmistuskorda, maksimaalne tassi kõrgus 14,5 cm. Pumba rõhk 15 baari, võimsus 1500 W.

Mõõdud (kõrgus*laius*sügavus): 37,1*24,6*43,3 cm

Värv antratsiit
Kaal 8,0 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas