Philips HC5632/15 juukselõikur-habemetrimmer akuga

Tootekood: 258215
Laoseis: Laos
Hind: 59,90 €
49,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tänu Philipsi series 5000 juukselõikuri DualCut ja Trim-n-Flow PRO tehnoloogiatele saavutate ühtlase lõikuse. Uue disainiga kamm takistab mis tahes pikkuses juuksekarvade kinnijäämist, mistõttu saate lõikuse ühe korraga lõpuni viia. Lõiketeread ei vaja teritamist ega õlitamist. Li-ioon aku tagab ühetunnise laadimisega kuni 90 minutit juhtmeta kasutamist.

DualCut-tehnoloogia kombineerib endas kahepoolse teraga lõikeelemendi ja vähese hõõrdumisega tehnoloogia, mis võimaldab edukalt lõigata igat tüüpi juukseid. Uuenduslik lõikeelement võimaldab juukseid lõigata kuni kaks korda kiiremini kui tavapärased ühepoolsete teradega lõikurid.

Reguleerimiskettaga saate kergesti valida ja lukustada sobiva lõikepikkuse 28 valiku seast vahemikus 0,5-28 mm, kus valitavate pikkuste vahe on 1 mm. Võite seadet kasutada ka ilma kammita, et sooritada ülilühikest 0,5 mm lõikust. Komplektis olevat 2 mm habemekammi saate kasutada lühikese lõikuse tegemiseks või habeme stiliseerimiseks.

Tehnoloogia Trim-n-Flow PRO pidevaks lõikamiseks - Philipsi uuenduslik kamm ennetab karvade lõikurisse kinnijäämist. Nii saate juuksed lõigatud ühekorraga ega pea lõikust vahepeal katkestama.

Kiirelt vabastatavad terad on hõlpsasti puhastatavad - lihtsalt vabastage eemaldatav pea kiire klõpsuga ja peske terad voolava vee all puhtaks.

Maardu 2 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 1 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos