257106.webp Zoom

Samsung NA64H3010AK integreeritav gaasiplaat

Tootekood: 257106
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 9,38 €
Hind: 199,90 €
182,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Gaasipliidiplaat klaaspinnal 4 gaasipõletit. Malmist anumatoed, elektrisüüde integreeritud põleti nupu alla, ballooni- ja võrgugaasi düüsid, ilma raamita. Ohutusnäitajad: gaaskontrollsüsteem (peatab gaasi peale andmise leegi kustumise korral), integreerimisava k*l*s X*56*49 cm, k*l*s 5* 60*52 cm, värv: must klaas

Samsungi gaasiplaat on oma nelja 8,3 kW põletiga oma klassi võimsaim. Saate nautida ülimat kuumust, mis võimaldab kiiret ja intensiivset toiduvalmistamist, nt toidu pruunistamist ja krõbestamist. Saate ka palju kiiremini vett keeta ja toitu valmistada. Kui teil on kiire või kui soovite oma toidu hõrke maitseid kinnistada, leiate igaks otstarbeks õige põleti.

Malmist anumatoed tagavad kindluse. Samsungi gaasiplaadil on katkematu kujundusega võre, mis võimaldab kööginõusid lihtsalt ja ohutult liigutada. Ka kõige raskemad potid ja pannid libisevad hõlpsalt mööda siledaid raame, ilma et oleks vajadust neid tõsta. Lihtsad indikaatorid näitavad ka seda, kas potid ja pannid on optimaalse kuumuse jaoks korralikult keskpunktis. Tervet võret saab hõlpsalt nõudepesumasinas pesta.

Samsungi gaasiplaadil on spetsiaalse kujundusega vokkpanni võre, mis võimaldab vokkpanni tõhusamalt ja ohutumalt kasutada. Selle ümmargune kujundus asetseb tihedalt põleti ümber, tagades, et teie vokkpann või muu suur pann kogemata kummuli ei läheks. Ühtlasi tagab see panni õige asendi kuumuse kiireks ja ühtlaseks jaotuseks, lastes teil nautida maitsvaid stir-fry-roogasid.

 

Keeduala - vasak esimene gaasipõleti
Keeduala - vasak tagumine gaasipõleti
Keeduala - parem esimene gaasipõleti
Keeduala - parem tagumine gaasipõleti
Pliidi max. võimsus 8300 kW
Pliidiplaadi tüüp: gaasiplaat
Kõrgus 5 cm
Laius 60 cm
Sügavus 52 cm
Värv must klaas
Kaal 17 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas