Samsung UE43DU8572UXXH Ultra HD 4K Smart LED teler
Tootekood: 1433770
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
312,90 €
299,90 €
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 43 " |
| Ekraani tüüp | UHD 4K |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV | jah |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S2/DVB-T2 |
| Kaadrisagedus | 50 Hz |
| Heli | 20 W |
| HDMI - sisend | 3 |
| USB | 2 |
| Teleri energiaklass | G |
| Energiakulu | 106 kWh |
| Kõrgus | 624.1 mm |
| Laius | 966.3 mm |
| Sügavus | 187.6 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Kaal | 9 kg |
