Samsung UE65U8072FUXXH 4K UHD teler
Tootekood: 1444931
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
448,90 €
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 65 " |
| Ekraani tüüp | UHD 4K |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV | jah |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S2/DVB-T2 |
| Kaadrisagedus | 50 Hz |
| Heli | Yes |
| WiFi | Yes, 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| HDMI - sisend | 3 |
| USB | 1 |
| Teleri energiaklass | G |
| Energiakulu | 161 kWh |
| Värv | must |
| Bluetooth | Yes |
| Kaal | 14.5 kg |
