Samsung WD10T754DBH/S7 pesumasin-kuivati 10,5/6 kg, 1400 p/m, automaatse doseerimisega, Add Wash, auruf-n, WiFi, sügavusega 60 cm

Tootekood: 251345
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,35 €
Hind:
639,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, mahutavus kuni 10,5 kg pesemisel, kuivatamisel mahutavus 6 kg, AddWash - pesu lisamise võimalus, automaatne doseerimine, WiFi, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1400 p/m, LCD ekraan, 25 programmi, trumlipuhastus, lapselukk, müratase 72 dB, k*l*s 85*60*60 cm, värv valge

ecobubble™ - võimaldab pesta suuri pesukoguseid madala temperatuuri juures. Mullid aktiveerivad pesuaine, et see tungiks kiiresti kangasse ja eemaldaks hõlpsalt mustuse ka jahedas vees (15 °C).

Nutikas pesemine. AI Control funktsiooniga pesed pesu lihtsalt ja tõhusalt. Sulle pakutakse isikupärastatud kasutust, salvestades harjumused, soovitades tsükleid ja kuvades õigel ajal teavet. Tsüklite, planeerimise ja tõrkeotsingu kohta annab nõu SmartThingsi rakendus*. Peale selle valitakse pesutsükli jaoks ideaalne kuivatamine**.

Add Wash™. Puhka pesu pesemise ajal. Kui oled unustanud mõned pesemist vajavad riided, võimaldab Add Wash™ uks lihtsalt ja kiiresti lisada esemeid või pesuvahendit* pärast pesutsükli algust**. Samuti võimaldab see hõlpsasti lisada käsitsi pestud riideid, mida loputada või tsentrifuugida soovid.

Super Speed (39 min). Lühenda igapäevast pesuaega ja saa riided põhjalikult puhtaks. Super Speed peseb pesu vaid 39 minutiga*. QuickDrive™ säästab aega, liigutades riideid dünaamiliselt, samal ajal kui Eco Bubble™ tagab võimsa puhastamise. Speed Spray abil lüheneb loputusaeg ja see kiirendab tsentrifuugimist.

* Põhineb Super Speed funktsiooni kasutamisel vaikimisi sätetega ja 5 kg koormusega.

Õhkpesu. Hoidke oma rõivad hügieeniliselt värsked vett ja pesuvahendit kasutamata. Õhkpesu tehnoloogia eemaldab teie rõivastelt ebameeldiva lõhna ja desinfitseerib, nii et need lõhnavad alati värskelt. Ebameeldiv lõhn ja 99,9% bakteritest* eemaldatakse üksnes kuuma õhuga. Puudub vajadus riideesemeid keeta või kasutada kulukaid ja potentsiaalselt kahjulikke kemikaale.

Super Speed (59 min). Lühendage igapäevast pesuaega, saades tulemuseks täiesti puhtad rõivad. Kasutage funktsiooni Super Speed, mis peseb pesu kõigest 59 minutiga*. Eco Bubble™ tehnoloogia tagab võimsa puhastuse ja Speed Spray funktsiooni kasutamine lühendab loputusaega. See kiirendab tsentrifuugimiskiirust riiete kiireks tsentrifuugimiseks.

Hygiene Steam. Tehke rõivad auru abil sügavalt ja hügieeniliselt puhtaks. Aurutsükkel Hygiene Steam parendab teie pesemiskvaliteeti ilma eeltöötluseta. Aurutsükkel vabastab trumli põhjast auru, nii et iga pesumasinas olev riideese on aurust küllastunud. See eemaldab sissekuivanud mustuse ja 99,9% bakteritest* ning inaktiveerib allergeenid**.

Digitaalse invertertehnoloogia puhul kasutatakse tugevaid magneteid, et tagada vaiksem* töö ja suurem jõudlus, ent samas tarbib see mootor vähem energiat kui universaalmootor. Kuna enam pole vaja kasutada harju, on tulemuseks erakordselt pikk tööiga, mille tõenduseks antakse pesumasinale 10-aastane garantii.

Drum Clean +. Hoidke oma pesumasina ust ja sisemust hügieeniliselt puhas. Trumlipuhastusfunktsioon Drum Clean + eemaldab trumlist mustuse ja 99,9% ebameeldivat lõhna põhjustavatest bakteritest ilma kuluka puhastusaineta. Võimas veejuga ja kiire pöörlemine eemaldavad mustuse ka uksetihendi ümbrusest. Süsteem teavitab teid, kui vajab puhastamist.

Bubble Soak. Muudab plekitult puhtaks isegi tõeliselt määrdunud rõivad. Funktsioon Bubble Soak aitab eemaldada mitmesuguseid jonnakaid plekke nagu vere-, tee-, veini-, meigi- ja muruplekid. Riideid leotatakse aktiivsetes mullides põhjalikult, et mustus ja plekid lahustuksid ja eemalduksid palju tõhusamalt.*

StayCleani sahtel - tänu spetsiaalsele veeloputussüsteemile toimub suurema koguse pesuaine ärauhtumine. 

WiFi jah
Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 377 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 90 l /tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Automaatne doseerimine Jah
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 10,5 kg
Pesutemperatuurid °C reguleeritavad
Maksimaalne kuivatamise kogus 6 kg
Viitstart jah
Displei LED ekraan
Müratase 72 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 80 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas