Samsung WW80FG5L32TELE kitsas 47 cm, invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1200 p/min, auruf-n, WiFi
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Energiaklass A, invertermootor, mahutavus kuni 8 kg, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/m, LCD ekraan, 16 programmi, kiirpesu 15 min, WiFi, lapselukk, müratase 72 dB, k*l*s 85*59,5*47 (54,2) cm, värv valge
Funktsioon Drum Clean eemaldab trumlist mustuse ja ebameeldivat lõhna põhjustavad bakterid. See kombineerib leotamise, pulseerimise ja kiire tsentrifuugimise ega eelda tugevatoimeliste või kallite puhastusainete kasutamist. Peale selle annab pesumasin ise märku, kui vajab puhastamist.
Digitaalse inverteri tehnoloogia kasutab tugevaid magneteid, et tagada suurem jõudlus ja vaiksem töö, tarbides samas vähem energiat kui universaalne mootor. See tagab ka suurema vastupidavuse*, mida toetab 10-aastane garantii.
| WiFi | jah |
| Energiaklass | A |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 47 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 48 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1200 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 8 kg |
| Pesuprogrammide arv | 16 |
| Pesutemperatuurid °C | reguleeritavad |
| Viitstart | jah |
| Displei | LED ekraan |
| Müratase | 72 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 60 cm |
| Sügavus | 47 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 56 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
