TV SET LCD 85"/UE85U8072FUXXH SAMSUNG
Tootekood: 1449497
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
852,50 €
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 85 " |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S2/DVB-T2 |
| Kaadrisagedus | 50 Hz |
| Heli | Yes, 20 W |
| WiFi | Yes, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| HDMI - sisend | 3 |
| USB | 1 |
| Teleri energiaklass | G |
| Energiakulu | 268 kWh |
| Bluetooth | Yes |
| Kaal | 29.2 kg |
