151394_1.jpg Zoom

Whirlpool FFT M11 9X2BY EE soojuspumbaga pesukuivati 9 kg

Tootekood: 151394
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,60 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A++, mahutavus 9 kg, invertermootor, viitstart maks. 24 h, väga madala müratasemega -  64 dB, võimalik ühendada otsese äravooluga, k*l*s 84,9*59,7*64,9 cm, värv valge

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

6th SENSE teeb automaatselt kindlaks pesukoguse ja seadistab selle põhjal sobiva kuivatustsükli kestuse, tagades nii soovitud kuivuse taseme aja- ja energiakulu optimeerides.

FRESHCARE+

Hoolitsege, et teie riided püsivad värsked kuni 6 tundi pärast tsükli lõppu. Uuenduslik FreshCare+ süsteem hoolitseb teie kuivatis olevate riiete eest intelligentse õrna temperatuurikontrolli ja trumli liikumisega, hoides riided värsked ja vältides halva lõhna teket. FreshCare+ töötlus tagab tõepoolest värskema pesu ja meelerahu koguni tunde pärast tsükli lõppu.
[i] FreshCare+ töötlus pärsib peamiste halva lõhna allikate (kuivatis) vohamist kuni 6 tundi pärast kuivatustsükli lõppu. See ei sobi kasutamiseks koos õrnpesule mõeldud programmide ning kuivustaseme sätetega "eriti kuiv" ja "kapikuiv".

SOOJUSPUMP

Silmapaistev energiatõhusus. Traditsioonilise kuumutuselemendi asemel soojuspumba kasutamine võimaldab saavutada sama kuivatustulemuse madalama temperatuuri juures: keskmine kuivatustemperatuur on 40 °C traditsioonilise 60 °C asemel.

AUTOMAATSELT PUHASTUV KONDENSAATORI FILTER

Enam pole vaja kulutada aega kondensaatori filtri puhastamisele - kuivati teeb selle töö teie eest ära.

PREMIUM TRUMMEL

Selle kuivati Premium trumlil on eriline kuju ja tõukurid, mis on disainitud tagama suurepärast kuivatustulemust ja kõikide riiete ideaalset hooldust.

SENSEINVERTER MOOTOR

Äärmiselt energiatõhus muutuva kiirusega töötav mootor, mis muudab võimalikuks parema talitluse ja seega riidekiudude erilise hoolduse.

ÕRN KUIVATUS

Pesu õrn ja ettevaatlik hooldus madalama kuivatustemperatuuriga.

 

Energiaklass A++
Energiakulu 259 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 9 kg
Viitstart jah
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 64 dB
Kõrgus 84,9 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 64,9 cm
Värv valge
Kaal 48,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas