151387.jpg Zoom

Whirlpool FFT M22 82 EE soojuspumbaga pesukuivati 8 kg

Tootekood: 151387
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,27 €
Hind:
489,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A++, mahutavus 8 kg, invertermootor, viitstart maks. 24 h, väga madala müratasemega -  64 dB, võimalik ühendada otsese äravooluga, k*l*s 84,9*59,5*64,9 cm, värv valge

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

6th SENSE teeb automaatselt kindlaks pesukoguse ja seadistab selle põhjal sobiva kuivatustsükli kestuse, tagades nii soovitud kuivuse taseme aja- ja energiakulu optimeerides.

FRESHCARE+

Hoolitsege, et teie riided püsivad värsked kuni 6 tundi pärast tsükli lõppu. Uuenduslik FreshCare+ süsteem hoolitseb teie kuivatis olevate riiete eest intelligentse õrna temperatuurikontrolli ja trumli liikumisega, hoides riided värsked ja vältides halva lõhna teket. FreshCare+ töötlus tagab tõepoolest värskema pesu ja meelerahu koguni tunde pärast tsükli lõppu.
[i] FreshCare+ töötlus pärsib peamiste halva lõhna allikate (kuivatis) vohamist kuni 6 tundi pärast kuivatustsükli lõppu. See ei sobi kasutamiseks koos õrnpesule mõeldud programmide ning kuivustaseme sätetega "eriti kuiv" ja "kapikuiv".

SOOJUSPUMP

Silmapaistev energiatõhusus. Traditsioonilise kuumutuselemendi asemel soojuspumba kasutamine võimaldab saavutada sama kuivatustulemuse madalama temperatuuri juures: keskmine kuivatustemperatuur on 40 °C traditsioonilise 60 °C asemel.

LIHTNE PUHASTAMINE

Eemaldage ja puhastage filter ainult kolme lihtsa toiminguga.

SENSEINVERTER MOOTOR

Äärmiselt energiatõhus muutuva kiirusega töötav mootor, mis muudab võimalikuks parema talitluse ja seega riidekiudude erilise hoolduse.

ÕRN KUIVATUS

Pesu õrn ja ettevaatlik hooldus madalama kuivatustemperatuuriga.

 

Energiaklass A++
Energiakulu 234 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 64 dB
Kõrgus 84,9 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 64,9 cm
Värv valge
Kaal 44 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas