Whirlpool W7MD440 integreeritav mikrolaineahi, roostevaba

Tootekood: 152066
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,54 €
Hind:
378,90 €
Kogus: - +
   - või -   

integreeritav mikrolaineahi, maht 31 l, mikrolainete võimsus 1000 W, grill 800 W elektrooniline juhtpaneel, kell, ukse avamise käepide, pöördtaldrik läbimõõduga 32,5 cm, k*l*s 38,5*59,5*46,8 cm. Värv: roostevaba.

CRISP

Võrreldamatu krõbedus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).

DUALCRISP

DualCrisp võimaldab nautida toitu, millel on ületamatult krõbe koorik ja ometi imemaitsev mure sisemus. See on Whirlpooli ainulaadne tehnoloogia. See rakendab kahte väljastuspunkti, et mikrolained ümbritseks toitu täielikult ning et toit küpseks ühtlaselt ka põhjast.

AUR

Tervislikud aurutatud road igal ajal. Aurutehnoloogia tagab kõige tervislikumate ja maitsvamate toitude valmimise vaid ühtainust nuppu puudutades.

GRILL

Kiire grillimine, kiirem puhastamine. Selle mikrolaineahju võimas grillifunktsioon tagab traditsioonilise ahjuga sama maitsva tulemuse. Grilli on tavalisest lihtsam puhastada, kuna see on kallutatav.

JETDEFROST

Kiire sulatamine. Kasutage ainulaadset JetDefrost 3D süsteemi toidu mikrolaineahjus efektiivselt ja lihtsalt sulatamiseks.

BREADDEFROST

Värske leib-sai igal ajal. Mikrolaineahju BreadDefrost säte võimaldab ühtainust nuppu puudutades külmutatud leiva-saia söömiseks ideaalselt värskele kujule kuumutada.

KIIRSTART

Silmapaistev ülessoojendamise kiirus. JetStart funktsioon tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks, kindlustades nii ideaalse temperatuuri suure vedelikusisaldusega toidu nagu selgete suppide või jookide uuesti kuumutamiseks.

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

Enesekindel toiduvalmistamine. Mikrolaineahju 6th SENSE tehnoloogia seadistab toidu valmistamisel automaatselt aja-, temperatuuri- ja võimsussätted.

ASSISTEDDISPLAY

AssistedDisplay annab selgeid ja lihtsaid juhiseid, et mikrolaineahjus oleks lihtne toitu valmistada. Sellel näidikul on 18 mahtuvuslikku puuteandurit, puuteanduritega juhtnupud ja organiseeritavad loendid võimaldamaks kasutajal saavutada samm-sammuliste juhiste, info ja hoiatuste abil suurepärast tulemust toidu valmistamisel. AssistedDisplay võimaldab kasutajal tõeliselt hinnata 6th SENSE toiduvalmistamistehnoloogia intuitiivset kasutuskogemust.

KVARTSGRILL

Ideaalne küpsetuskogemus. Kvartsgrill kuumutab ja küpsetab toitu traditsioonilisest infrapunagrillist kiiremini. Kvartsgrill on ressursitõhus, vähendab energiakulu ja see on ka täielikult isepuhastuv.

3D TEHNOLOOGIA

Perfektselt valmistatud. Revolutsiooniline 3D tehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus täielikult 3-mõõtmelist kuumuse jaotamise süsteemi rakendades, et saaksite alati nautida ühtlaselt küpsenud toitu vaid ühtainust nuppu puudutades.

LASTELUKK

Ohutus ennekõike. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on lasteluku süsteem, et väikelapsed ei saaks kogemata seadet kasutada.

PASTA JA RIIS

Lihtne aurutamine. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on aurutamisnõu, mis võimaldab teil nautida silmapaistvat aurutatud pastat, riisi või köögivilju minutitega ilma mingit vaeva nägemata.

Grilli võimsus 800 W
Mikrolaineahju maht 31 l
Mikrolainete võimsus 1000 W
Kõrgus 38,5 cm
Laius 59,5 cm
Värv roostevaba teras

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas