Whirlpool WHC 20T573P integreeritav NoFrost kombikülmik 193,5 cm, ülivaikne 32 dB

Tootekood: 150229
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 23,87 €
Hind:
729,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, jahekambri maht 212 l, sügavkülmiku maht 68 l, 6th Sense juhtpaneel, kiirkülmutusfunktsioon, külmutusvõimsus 7 kg/24 h, külmapidavus 6 h, ülivaikne - müratase 32 dB, LED sisevalgustus, 6 klaasriiulit, 3 sügavkülmutussahtlit, pudeliriiul, avatud ukse alarm, siinidega integreerimisviis, elektrooniline juhtpaneel, k*l*s 193,5*54*54,5 cm

PUSH TO OPEN

Uuenduslik mehhanism, mis võimaldab avada külmiku ja sügavkülmiku ust lihtsa puudutuse ja tõmbamisega, võimaldades külmiku paigaldada ka käepidemeta kööki.

MULTIFRESHBOX

Kohandatav sahtel 3 erineva temperatuurisättega erinevate toiduainete ideaalseks säilitamiseks: kala ja liha (0°/+2°), puu- ja köögiviljad (+4°) või piimatooted (+2°/+3°).

FRESHCONTROL

Kauem värske. Ainulaadne 6th SENSE Fresh Control tehnoloogia kohandab sügavkülmikus dünaamiliselt niiskust ja temperatuuri kauem kestva (tavalisest kuni 4 korda kauem kestva) värskuse tagamiseks.

FREEZECONTROL

Muretu külmutamine. Sellel Whirlpooli sügavkülmikul on uuenduslik FreezeControl tehnoloogia, mis kaitseb efektiivselt toidu maitset ja tekstuuri ning vähendab külmakahjustusi kuni 50% võrra.

KIIRE KÜLMUTAMINE

Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri kõige madalamast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks

TEMPERATUURIALARM

Disainitud teile meelerahu tagama. Temperatuurialarmi funktsioon hoiatab teid külmiku sisetemperatuuri soojenemisel, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.

FRESH BOX+

Puu- ja köögiviljad püsivad värsked kuni 15 päeva*. Niiskuskontrolliga sahtel võimaldab hoida puu- ja köögiviljad värsked kuni 15 päeva*. *Põhineb tavaliste puu- ja köögiviljade kaalu kaotusel ja väljanägemise halvenemisel.

TOTAL NOFROST

Teil pole enam kunagi vaja seadet sulatada. Unustage sulatamine: nutikad andurid külmikus jälgivad temperatuuri ja aktiveerivad vajadusel sulatusreziimi.

ELEKTROONILINE JUHTSÜSTEEM

Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.

PUDELIRIIUL

Ohutu säilitamine. Sellel Whirlpooli külmikul on perfektne lahendus pudelite säilitamiseks - spetsiaalne pudeliriiul.

VÄIKE RIIUL

Ohutu säilituskoht väikestele esemetele. Sellel Whirlpooli külmikul on sihtotstarbeline väike riiul, kuhu saab panna ohutult väikseid esemeid, hoides ära lõhnade ja maitsete segunemise.

METALNE SISEMUS

Ilus sisemus. Elegantne alumiiniumriba teeb külmiku ka seestpoolt ilusaks.

PUHKUSE REŽIIM

Muretud puhkused. See režiim võimaldab lülitada külmik-sügavkülmiku ooteolekusse, kui olete puhkuse ajal kodust ära.

ZEN INVERTER TEHNOLOOGIA

Tänu meie külmiku/sügavkülmiku sarja inverterkompressori mootorile saate nautida rahulikku olemist oma köögis optimaalse jõudlusega madala mürataseme juures.

Energiaklass D
Energiakulu 177 kWh/aastas
NoFrost (Frost Free) Jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmapidavus 6 h
Külmutusvõimsus 7 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod sulatusvaba
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 280 l
Jahekambri maht 212 l
Sügavkülmkambri maht 68 l
Müratase 32 dB
Kõrgus 193,5 cm
Laius 54 cm
Sügavus 54,5 cm

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas