153626.jpg Zoom

Whirlpool WIC3C26F täisintegreeritav nõudepesumasin 14 komplekti, 46 dB

Tootekood: 153626
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,18 €
Hind: 379,90 €
345,57 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 14 komplekti, 8 programmi, 3 resti, 6th Sense tehnoloogia. Autoclean - filter puhastab ennast ise, eemaldab toiduosakesed spetsiaalse leotuse ja vibreerimise abil. Multi Zone valik võimaldab kasutada ainult ülemist riiulit või ainult alumist riiulit. Energiaklass E, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, müratase 46 dB. k*l*s 82*59,8*55,5 cm

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

Eelpesu ei ole vaja. 6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.                                             

NATURALDRY

Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

PAINDLIKUD PESUVÕIMALUSED

Ideaalne ruumihaldus. Modulaarsed restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.

EEMALDATAV ÜLEMINE REST

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

KOLMAS REST

Kogu ruum, mida vajate. Sellel Whirlpooli nõudepesumasinal on ka kolmas rest: ideaalne lahendus täiendava ruumi tagamiseks, et teil mahuks alati kõik nõud masinasse ära.

FLEXISPACE

Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

POOLE KOGUSE FUNKTSIOON

Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass E
Energiakulu 95 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart 12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 46 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55,5 cm

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas