153607.jpg Zoom

Whirlpool WIO 3P33PL A+++ täisintegreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 153607
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 33,13 €
Hind: 419,90 €
379,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 15 komplekti, 8 programmi, 3 resti, automaatne ukse avanemine programmi lõpus, energiaklass A+++, kuivatusklass A, soola ja loputusvahendi indikaatorid, veekulu 11 l, viitstart 1-12 h, müratase 43 dB, k*l*s 82*59,8*55,5 cm

6th Sense tehnoloogia - Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

PowerClean™-PowerClean seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Naturaldry. Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Vaikne talitlus. See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega.

Ühe resti pesufunktsioon. Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Poole koguse programm. Kui pestavaid nõusid ei ole palju, võib vee, elektri ja pesuvahendi säästmiseks kasutada poole koguse tsüklit.

Extra Space. Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

 Flexi Space süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 242 kWh/aastas
Veekulu 3080 l/aastas
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 15
Viitstart 1-12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 43 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55,5 cm

Maardu ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos