Whirlpool WOI5S8PM2SWA pürolüüsiga integreeritav elektriahi 8 f-ni, 73 l
Tootekood: 156051
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
399,90 €
Küpsetusahi, autonoomne, 8 funktsiooni, 6th Sense automaatprogrammid, turbogrill, 30 eelseadistatud retsepti, pürolüüs- ja aurupuhastus, teleskoopsiinid, automaatne väljalülitus, puutetundlik juhtpaneel, 3* klaasiga pehmelt sulguv uks, mahutavus 73 l, k*l*s 59,5*59,5*56,4 cm, värv: valge
| Pakkumised | Sooduspakkumised |
| Ahju tüüp | elektriahi ventilaatoriga |
| Ahju energiaklass | A+ |
| Ahju energiakulu - tavaline | 0,87 kWh/tsükkel |
| Ahju energiakulu - ventilaatoriga | 0,65 kWh/tsükkel |
| Küpsetusahju maht | 73 l |
| Programmide arv | 8 |
| Ahju võimsus | 3450 W |
| Teleskoopsiinid | jah |
| Sujuvalt sulguv uks | jah |
| Kõrgus | 59,7 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 56,4 cm |
| Värv | valge |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
