153515.jpg Zoom

Whirlpool WSFO3023PFX nõudepesumasin 10 komplekti, 43 dB, roostevaba teras

Tootekood: 153515
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,15 €
Hind: 399,90 €
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, standardtsükli vee tarbimine 9 l, mahutab 10 nõudekomplekti, 7 programmi, viitstart, 3 resti,  displei, müratase 43 dB, värv roostevaba teras.

6th Sense tehnoloogia tuvastab pestavate nõude määrdumisastme ning kohandab automaatselt pesutsüklit, tagades nii kuni 50%-lise energia-, vee- ja ajasäästu nõude pesemisel.

POWERCLEAN PRO

Jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. Intelligentsed andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.

ANTIBAKTERIAALNE LOPUTUS

Täielik meelerahu. Antibakteriaalse loputuse funktsioon eemaldab täiendava meelerahu tagamiseks loputamisel efektiivselt nii bakterid kui mustuse- ja toidujäägid.

REGULEERITAV ÜLEMINE REST

Reguleeritav ülemine rest. Nõudepesumasina reguleeritav ülemine rest võimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

EXTRASPACE

Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

FLEXISPACE

Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Energiaklass E
Energiakulu 76 kWh/100 tsükliks
Veekulu 9 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 7
Komplektide arv 10
Viitstart jah
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 43 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 45 cm
Sügavus 59 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 39,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos