Whirlpool WSIC3M27C täisintegreeritav nõudepesumasin 10 komplekti, 47 dB

Tootekood: 153627
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,90 €
Hind:
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Failid

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 10 komplekti, 6 programmi, laius 45 cm. Energiaklass E, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, müratase 47 dB, veekulu 9 l, k*l*s 82*44,8*55 cm, värv: hõbedane.

6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise energia, vee ja aja säästmise.

Multi Zone võimaldab kasutada ainult ülemist riiulit või ainult alumist riiulit, mis aitab säästlikumalt pesta.

Ideaalne ruumihaldus. Modulaarsed restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.

Loodussõbralik. Erakordne kokkuhoid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks. Nautige laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega.* (*6th SENSE programmide minimaalse ja maksimaalse ressursitarbe võrdlus.)

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Reguleeritav ülemine rest. Nõudepesumasina reguleeritav ülemine rest võimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Flexispace. Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass E
Energiakulu 76 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 10
Viitstart 12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 47 dB
Kõrgus 82...90 cm
Laius 45 cm
Sügavus 55 cm
Värv hõbedane
Kaal 31 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos