Makseviisid

01.07.2016

Makse aluseks olev e-tellimus saadetakse Teile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Palume enne tellimuse tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

PANAGALINGIGA MAKSMINE

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile: SWEDBANK, SEB, LHV, COOP. Kui olete makse sooritanud siirduge tagasi kaupmehe juurde.

MAKSA ARVEGA

Toodete eest tellimuse alusel võib tasuda ettemaksuna 100%. Peale makse laekumist teavitatakse Teid toodete kohaletoimetamise ajast.
Juhul kui tellimuse eest tasute ettemaksuna 50% ulatuses tellimuse summast 3 päeva jooksul arvates tellimuse väljastamisest, tuleb ülejäänud 50% tasumisele kuuluvast summast tasuda 3 päeva jooksul arvates hetkest, kui Teid on teavitatud elektronposti teel valmisolekust toodete kohaletoimetamiseks. Ettemaksuarve maksekorraldusele märkige selgituseks tellimuse number (E10000..).
Teie tellimus tühistatakse juhul, kui Te ei ole 3 päeva jooksul arvates tellimuse väljastamisest tasunud ettemaksu või Te ei ole 3 päeva jooksul arvates toodete kohaletoimetamise valmisolekust teatamisest tasunud ülejäänut 50% tasumisele kuuluvast summast.
Peale tellimuse eest tasumist väljastatakse Teile originaalarve koos kaubaga.

INBANK AS - Kodumasinad järelmaks TAOTLEMINE

 • Ostusumma 100-2000 eurot
 • Sissemaks alates 0%
 • Periood 4-48 kuud
 • Intress 15,9% aastas ostusummalt
 • Lepingutasu 0 eurot
 • Haldustasu 0,9 eurot kuus
 • Taotleja vanus 21-70 aastat
 • Taotleja netosissetulek peaks olema vähemalt 240 eurot kuus ning eelnev krediidikäitumine korrektne.

 

Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 35,51% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1000 EUR, krediidisumma 1000 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 15,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 0 EUR. Igakuine osamaske 55,69 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1336,36 EUR. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-2/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteeri Inbank AS-i töötaja või muu asjatundjaga.

 

TFBank järelmaksu tingimused ja nõuded kliendile.

 • Järelmaksuga soetatava kauba maksumus 100 - 7500 eurot
 • Järelmaksu periood 3-60 kuud
 • Intress 14,5% algsummalt
 • Sissemaks 0%
 • Ühekordne lepingutasu 0 eurot
 • Igakuine konto haldustasu 0,90 eurot
 • Kliendi vanus 18 - 75 eluaastat
 • Püsiv ametlik sissetulek isiklikule arveldusarvele, milleks on palk või pension. Isikut tõendav dokument (kehtiv ID-kaart, EV pass). Alaline elukoht Eesti Vabariigis.

 Osamaksetega tasumiseks müügilepingu sõlmimisel:

 • Järelmaksu taotlus täidetakse ostukorvis valides makseviisiks TFBank järelmaksu.
 • Otsuse järelmaksu taotlusele saab koheselt, seejärel saate lepingu allkirjastada.
 • Lepingutasu liidetakse ostusummale.
 • Osamaksed tasutakse TF BANK AS (PUBL.) EESTI FILIAAL-ile arve alusel.

Järelmaksu pakub TF BANK AS (PUBL.) EESTI FILIAAL. Järelmaksu igakuine osamakse suurus 32,55 EUR ja krediidi kulukuse määr on 30,53% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 599 EUR, sisse-makse 0%, krediidisumma 599 EUR, intress 14,5% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 0 EUR, järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena. Maksete kogusumma 781,32 EUR.

 

 

ESTO järelmaks (ESTO AS) – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Kodumasinad järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

 Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ja personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

 

Swedbanki väikelaen – lihtsam kui järelmaks 
Pakume koostöös Swedbankiga soodustingimustel väikelaenu.
 

See on mugav ja kiire viis tasuda oma ostu eest kohe, tagasi saad maksta hiljem osade kaupa.
- Lepingutasu 0 €
- Eritingimustel väikelaenu saamiseks kasuta taotlusel sooduskoodi KODUMASINAD

Kuidas toimida?
1. Vali äpist või internetipangast väikelaen.
2. Täida taotlus ja lisa sinna sooduskood.
3. Saad kiire vastuse taotlusele.
4. Sõlmi leping ja raha laekub kohe Sinu kontole.
5. Soorita ost.

Soodustusest lähemalt: www.swedbank.ee/vaikelaen

Väikelaenu pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 19,714% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2000 €, fikseeritud intress 17,90% jäägilt, lepingutasu 0 €, laenuperiood 2 aastat, tagasimaksete arv 24, tagasimaksete summa 2365,44 €, krediidi kogukulu 365,44 €, krediidi kogusumma 2365,44 €.