Tarneviisid

01.07.2016

TOODETE KOHALETOIMETAMINE JA ÜLEANDMINE


1. Üle Eesti tööpäeviti kulleriga kauba tarnimisel lisandub kaubale transporditasu vastavalt tellimuse summale:

* tellimuse summa kuni 100 € transporditasu 5,90 €

* tellimuse summa üle 100 € transporditasu 19,90 € - Kojuvedu korterisse/eramusse. Teenust pakume Tallinna linnas.  Kaup tuuakse korteri/maja välisuksest sisse esimesse koridori.
 
* tellimuse summa üle 100 € transporditasu 14,90 € - Kojuvedu korterisse/eramusse. Teenust pakume linnades(asustusüksus): Pärnu, Haapsalu, Rakvere ja Narva. Kaup tuuakse korteri/maja välisuksest sisse esimesse koridori.
 
* tellimuse summa üle 100 € transporditasu 14,90 € - Kojuvedu korteri välisukseni. Teenust pakume Tartu linnas(asustusüksus).

 

* tellimuse summa üle 100 € transporditasu 9,90 € - Kojuvedu maja välisukseni


2. Tooted koos eestikeelse tooteinfoga ja muude juurdekuuluvate dokumentidega toimetab kohale AS Ottender & Valgmäe poolt valitud kullerfirma. Kui kaup on kesklaos olemas ja raha laekumine on toimunud kella 11.00-ks, siis tarnime kauba kolme tööpäeva jooksul.

3. Võimalik tulla ise kaubale järgi meie kauplustesse üle Eesti  või lattu - tasuta.

4.Tellides meie e-poest uue kodumasina pakume samaväärse vana seadme äravedu. Vana tagastatav toode peab olema kompaktne (nt. külmikul ei tohi eemaldada kompressorit, pesumasinal trumlit, jne.). Vana seade peab olema lahti ühendatud, puhastatud ja külmik sulatatud.

Vana seadme transporditasu on 15 eurot. Teenus valitav e-poes tootegrupis ``ERALDISEISVAD SUURED KODUMASINAD`` grupist TEENUSED: lisa korvi siit

Linnades Tallinn, Tartu, Pärnu, Haapsalu, Rakvere, Narva vana seadme äravedu korterist, kui valite uue toote kulleriga korterisse. Vana seade peab olema valmis koridoris välisukse juures.

5. Kullerfirma saadab tarnepäeva hommikul sõnumi kontakttelefonile, mis on välja toodud e-mailiga saadetud tellimuse kinnitusel. Sõnumis olevalt numbrilt võimalik küsida täpsemalt kulleri saabumisaega. Kaup tuuakse kaubikuga ligipääsetava kohani.
Juhul kui Teie poolt tellimise tegemisel esitatud sihtkohale juuredpääs eeldab eriluba või on eraldi tasustatud, siis tuleb sellest eelnevalt teavitada AS Ottender & Valgmäed. Sellisel juhul on AS Ottender & Valgmäel õigus küsida kõrgemat transpordihinda, leppides selle suuruse eelnevalt Tellijaga kokku.

6. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik. 

7. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. AS Ottender & Valgmäe ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 

8. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja toodete väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud tootest teatada elektronposti aadressile epood@kodumasinad.ee hiljemalt ühe tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist. Vigastatud toode asendatakse või lepitakse Tellijaga kokku muu hüvituse viis.

9. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada, saates AS Ottender & Valgmäe elektronposti aadressile epood@kodumasinad.ee vastavasisulise teate koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga ning Teie poolt tasutud summa toodete eest tagastatakse Teile.