450652.png Zoom

Beko BCNA306E5ZSN integreeritav Dual No Frost kombikülmik 193,5 cm, ülivaikne 32 dB

Tootekood: 450652
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 23,33 €
Hind:
699,90 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoEnergiaklass D, dual No Frost, jahekambri maht 215 l, sügavkülma maht 69 l, avatud ukse alarm, elektrooniline juhtimine, nullkamber, kiirkülmutus, pudeliriiul, külmutusvõimsus 3,5 kg/24 h, külmapidavus 13 h, klaasriiulid, inverterkompressor, ülivaikne -müratase 32 dB, LED sisevalgustus, 3 sügavkülmasahtlit, k*l*s 193,5*54*54,5 cm

NeoFrost tehnoloogia välistab jää tekkimise toiduainetel ja seadme sisemuses, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Ühes seadmes on kaks (või kolm, side-by-side-tüüpi külmikutes) sõltumatut aurustit ja ventilaatorit.

HarvestFresh ™. Uuenduslik HarvestFresh ™ tehnoloogia, mis kasutab 3 värvi (sinist, rohelist ja punast), mis jäljendavad 24-tunnist päikesetsüklit. Selle tulemusel püsivad A- ja C-vitamiinid kauem külmkapis säilitatavates puu- ja köögiviljades.

Everfresh+. Ostame tavaliselt rohelisi köögivilju suuremates kogustes, sellepärast kipuvad need sageli külmikus riknema. Köögiviljade värskuse pikendamiseks projekteeris Beko uue kambri Everfresh+. Tänu spetsiaalsete kanalite läbi siseneva õhuniiskuse ideaalsele reguleerimisele ning kambri konstruktsioonile pikeneb selles säilitatavate köögiviljade värskus kuni 30 päeva.

Kiirkülmutus. Suuremate toidukoguste külmutamiseks tasub valida kiirkülmutuse funktsioon, mis on vitamiinide ja toitainete säilitamiseks ideaalne.

Inverterkompressor. Uuenduslikku madalal kiirusel BLDC-ventilaatoriga töötavat inverterkompressorit iseloomustab suur vastupidavus ja minimaalne müratase. See tagab madalama energiatarbimise ja toetab jahutussüsteemi. Sedasi minimeeritakse seadmes temperatuuri kõikumine (nt ukse avamisel).

Metallsein parandab hügieeni ja seadme esteetikat ning tagab jahutussüsteemi efektiivsemat tööd. Metall hoiab temperatuuri kauem ja seda on lihtsam puhastada.

Nullkamber võimaldab värskeid toiduaineid säilitada nulli-lähedasel temperatuuril.

Energiaklass D
Energiakulu 186 kWh/aastas
Invertermootor Jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Külmapidavus 13 h
Külmutusvõimsus 3,5 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod automaatne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 284 l
Jahekambri maht 215 l
Sügavkülmkambri maht 69 l
Müratase 32 dB
Kõrgus 193,5 cm
Laius 54 cm
Sügavus 54,5 cm
Kaal 61 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas