450643.png Zoom

Beko BCNE400E40SN laiusega 69 cm integreeritav No Frost kombikülmik 194 cm

Tootekood: 450643
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 26,69 €
Hind: 899,90 €
799,90 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoEnergiaklass E, No Frost, jahekambri maht 280 l, sügavkülma maht 90 l, avatud ukse alarm, elektrooniline juhtimine, nullkamber, pudeliriiul, külmutusvõimsus 5,2 kg/24 h, külmapidavus 11 h, klaasriiulid, inverterkompressor, müratase 35 dB, LED sisevalgustus, 3 sügavkülmasahtlit, k*l*s 194*69*55 cm

AeroFlow uue põlvkonna kaheosaline NoFrost jahutustehnoloogia kasutab kahte eraldi jahutussüsteemi külmiku ja sügavkülmiku osade jaoks. Igale riiulile võrdse jahutustemperatuuri tagamine säilitab pikemaks ajaks toidu värskuse, vormi, C-vitamiini sisalduse, mahlasuse, elava ja särava välimuse.

NeoFrost tehnoloogia välistab jää tekkimise toiduainetel ja seadme sisemuses, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Ühes seadmes on kaks (või kolm, side-by-side-tüüpi külmikutes) sõltumatut aurustit ja ventilaatorit.

HarvestFresh ™. Uuenduslik HarvestFresh ™ tehnoloogia, mis kasutab 3 värvi (sinist, rohelist ja punast), mis jäljendavad 24-tunnist päikesetsüklit. Selle tulemusel püsivad A- ja C-vitamiinid kauem külmkapis säilitatavates puu- ja köögiviljades.

EverFresh+. Ostame tavaliselt rohelisi köögivilju suuremates kogustes, sellepärast kipuvad need sageli külmikus riknema. Köögiviljade värskuse pikendamiseks projekteeris Beko uue kambri Everfresh+. Tänu spetsiaalsete kanalite läbi siseneva õhuniiskuse ideaalsele reguleerimisele ning kambri konstruktsioonile pikeneb selles säilitatavate köögiviljade värskus kuni 30 päeva.

Kiirkülmutus. Suuremate toidukoguste külmutamiseks tasub valida kiirkülmutuse funktsioon, mis on vitamiinide ja toitainete säilitamiseks ideaalne.

Inverterkompressor. Uuenduslikku madalal kiirusel BLDC-ventilaatoriga töötavat inverterkompressorit iseloomustab suur vastupidavus ja minimaalne müratase. See tagab madalama energiatarbimise ja toetab jahutussüsteemi. Sedasi minimeeritakse seadmes temperatuuri kõikumine (nt ukse avamisel).

Nullkamber võimaldab värskeid toiduaineid säilitada nulli-lähedasel temperatuuril.

Ainuke sisseehitatav No Frost kombikülmik turul laiusega 69 cm.

Energiaklass E
Energiakulu 246 kWh/aastas
Invertermootor Jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Külmapidavus 11 h
Külmutusvõimsus 5,2 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod automaatne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 370 l
Jahekambri maht 280 l
Sügavkülmkambri maht 90 l
Müratase 35 dB
Kõrgus 194 cm
Laius 69 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 77,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas